facebook

Weterynaria w Pile – nasz personel

Nasz wykwalifikowany personel jest gotowy na największe weterynaryjne wyzwania. Stale pogłębiamy wiedzę, uczestnicząc w różnego rodzaju fakultetach, ale przede wszystkim koncentrujemy się na praktycznych działaniach związanych z udzielaniem pomocy medycznej zwierzętom domowym.
Wszystko przekłada się na to, że nasza weterynaria w Pile zapewnia pomoc weterynaryjną na wysokim poziomie. Codziennie podnosimy poziom naszych usług, aby jak najlepiej wspierać czworonogi i ich opiekunów.

Lekarz weterynarii, specjalista chirurg

Mirosław Klimek

Lekarz weterynarii, specjalista chirurg

Studia ukończył w 1988 roku na wydziale Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczo Technicznej w Olsztynie uzyskując tytuł lekarza weterynarii. Po kilku latach samodzielnej praktyki został współzałożycielem Przychodni Weterynaryjnej MEDWET w Pile.

Tytuł lekarza specjalisty chirurga otrzymał w roku 2004 kończąc studia podyplomowe we Wrocławiu.

Obecnie kontynuuje naukę podejmując studia w dziedzinie radiologia weterynaryjna także we Wrocławiu.

Zawodowo zajmuje się szeroko pojmowaną chirurgią. Szczególnie ortopedia i chirurgia urazowa jest jego pasją. Najwięcej satysfakcji przynoszą zabiegi trudne, skomplikowane niejednokrotnie z pogranicza mikrochirurgii.

Lekarz weterynarii

Mateusz Przygocki

Lekarz weterynarii

Ukończył studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, uzyskując w 2012 roku tytuł lekarza weterynarii. W tym samym roku odbył praktyki oraz staż w lecznicy weterynaryjnej MEDWET w Pile, gdzie pracował przez prawie 4 lata.

Gdy narodził się pomysł utworzenia Centrum Zoologicznego Tofik, stał się odpowiedzialny za jego funkcjonowanie w początkowym okresie.

Zainteresowania zawodowe to problemy internistyczne zwierząt, ze szczególnym uwzględnieniem neurologii oraz anestezjologii, z których to odbył liczne szkolenia teoretyczne oraz praktyczne.

Technik weterynarii

Aleksander Klimek

Technik weterynarii

Kontakt ze zwierzętami i z weterynarią miałem już od najmłodszych lat. W moim domu rodzinnym zawsze było dużo różnego rodzaju zwierząt: rybki, myszoskoczki, chomiki, świnki morskie, królik, ptaszniki, modliszki a także wiele kotów i psów.

Tytuł technika weterynarii zdobyłem w 2015 roku w Poznaniu ale już wtedy pracowałem od kilku lat w przychodni weterynaryjnej.

Ponieważ podoba mi się możliwość pomocy naszym pacjentom w bezbolesny i przyjemny dla nich sposób rozwijam się w dziedzinie fizjoterapii i rehabilitacji.

Kontakt
Przychodnia
Weterynaryjna REHAwet

64-920 Piła, ul. Wyspiańskiego 5, lokal 4.

Telefon

Przychodnia: 67 353 39 38

Czynne w godzinach

Pn-Pt: 9:00 - 19:00

Sob: 9:00 - 13:00

Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest spółka PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA - OŚRODEK FIZJOTERAPII PSÓW I KOTÓW MIROSŁAW KLIMEK z siedzibą w Pile, ul. Wyspiańskiego 5/4. Dane przetwarzane są w celu bieżącej obsługi klienta, w zakresie podanym w formularzu kontaktowym. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne dla prowadzenia dalszego toku obsługi Klienta.

Mapka dojazdu